Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Bahçeşehir evden eve nakliyat hizmetine ihtiyacım var diyorsanız eviniz ne büyüklükte olursa olsun, şirketimiz size yardımcı olmaya hazırdır. Bu semtte 1990’lı yıllardan beri yoğun olarak ev taşıma yapmaktayız. Bahçeşehir ev taşıma işlemlerinde yüksek katlı binaların yük asansörü olması nedeniyle İstanbul’un farklı bölgelerine göre oldukça kolay olmaktadır.

Bahçeşehir villa taşıma hizmeti almak istiyorsanız talebinizin tarafımıza ulaşmasını müteakip evden eve nakliyat eksperi evinize gelir ve evden eve detaylarını paylaşır. Evden eve nakliyat teklifini kabul etmeniz halinde evden eve nakliyat işlemi kararlaştırılan günde gerçekleştirilir.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliye

 

Bahçeşehir evden eve nakliye hizmeti tek günlük bir hizmetle olabileceği gibi kalabalık eşya hacmine sahip bir evse 2 günde de yapılabilmektedir .Bu durum tamamen evden eve nakliye ekspertizi sonrası eksperin oluşturacağı rapor sonrası karar vereceğimiz bir durumdur.

Bahçeşehir ve yakın civarda kısmi eşya taşıma yaptırmak isterseniz şirketimiz size bu konuda da yardımcı olabilir. Muhtelif büyüklükte araçlarımız mevcuttur.

Bahçeşehir evden eve nakliyat detayları ve sigorta kapsamı için buraya tıklayabilirsiniz.

Göztepe Nakliyat Evden Eve Taşımacılık  Ltd. Şti.