Bodrum Evden Eve Nakliyat

Bodrum evden eve nakliyat yaptığımız ilçelerden biridir. Ağırlıklı olarak yazlık olarak kullanılan  evlerden oluşan Bodrum, ev nakliyesi  için yaz aylarının yoğun olarak tercih edildiği ilçelerden biridir.

Bodrum ‘a kısmi eşya nakliyesi

Bodrum‘a kısmi eşya nakliyesi yani parsiyel nakliye ihtiyacınız varsa Göztepe Nakliyat’ın size yardımcı olmak için hazır olduğunu unutmayınız. Evden eşya alınıp istenirse depomuzda bekletilir ve parsiyel evden eve nakliye aracının yola çıkışına kadar depomuzda kalabilir. Eşyalar evden  eve taşınıp yerleşinceye kadar olan sürecin tümünde sigortalı olarak nakil ve muhafaza edilir.

Bodrum Evden Eve Taşımacılık

Bodrum’a Evden Eve Taşımacılık işlemleri 80’li yıllardan beri şirketimizce yapılmaktadır. Bodrum’da yapılaşmanın yoğun olarak yapıldığı 80’li yıllarda otel, restoran ve ev dekorasyon malzemeleri taşınmış o yıllardan beri de aktif olarak Bodrum’a evden eve taşıma hizmeti vermekteyiz. Bodruma nakliyesini gerçekleştirdiğimiz binlerce evden eve nakliyat müşterimizden biri de siz olmak ister misiniz?

Evden eve taşımacılık la ilgili tüm merak ettiklerini ve taşıma sigorta şartlarını evden eve taşımacılık linkinde bulabilirsiniz. Ev eşyası taşıma işlemleri Güneş Sigorta A.Ş. tarafından sigorta edilmektedir.

Göztepe Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Ltd. Şti.