Polonezköy Riva Evden Eve Nakliyat

Polonezköy Riva bölgesinde 80’li yılların sonundan beri aktif olarak evden eve nakliyat yaptığımız yerlerden biridir. Polonezköy Riva villa / ev taşıma işlemleri genellikle yüksek hacimli ev eşya yoğunluğunda olduğundan 2 gün sürmektedir. Riva Konakları nın yapımıyla birlikte bu bölgeye olan eveden eve nakliye taleplerinde artış olmuştur.

Evden eve nakliye ekibimizin tamamı bordrolu olup günlük personel değildir. EV nakliyatı sabah saatlerinde başlayıp akşam saatlerine kadar devam eden bir süreçtir. Taşınma evden başlayıp yeni eve yerleşene kadar olan tüm süreçlerinde çözüm ortağımız Güneş Sigorta A.Ş. güvencesinde olursunuz. Taşınma ve evden eve taşıma sigortası detayları için evdenevetasımacılık linkini tıklayınız.

Evden eve nakliyat detayları için Polonezköy Riva veya başka semtte olup Polonezköy Riva ‘ya taşınacak olan eve gelip fizibilite yapmamız gerekir. Buna göre ev nakliyatı için malzeme ve evden eve nakliyat ekibinin azlığına çokluğuna karar verir akabinde size fiyat teklifimizi sunarız. Kabulünüz halinde ev nakliyatı yapılacak gün belirlenir ve taşınma gerçekleşir.

Göztepe Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Ltd. Şti.